Укр
Рус

Код товару: AR_3022854
| Тип іграшки | робот |
| Вікова група | від 5 років |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | видає звуки |
| Живлення | Пульт 2 х 1.5V ААА/LR3, Робот 3 х 1.5V AA/LR6 |
| Матеріал | пластик |
| Розмір іграшки | 15 х 22 х 9 см |
| Розмір упаковки | 46 х 27 х 11 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 852 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00