Укр
Рус

Код товару: AR_3025420
| Серія | Stella Nova |
| Форма | кругла |
| Об'єм | 1 л |
| Діаметр | 16 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Комплектація | один предмет |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота борту | 6 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Особливості | отвір на кришці для виходу пара |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 268 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00