Укр
Рус

Код товару: AR_3014877
smart, настільний, настінний, Портів - 5, 5 x 10/100/1000 Мбіт/с RJ45, Комутаційна здатність - 10 Гбіт/с, МАС - 8192 адрес, Робота - від 0 до 40 °C, Зберігання - від -40 до 70 °C
| Тип | smart |
| Форм-фактор | настільний, настінний |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Китай |
| Jumbo-фрейм | 16 байт |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | 802.3af/at |
| Висота | 25 мм |
| Глибина | 98 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | 5 x 10/100/1000 Мбіт/с RJ45 |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8192 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 74.46 Вт |
| Температура зберігання | від -40 до 70 °C |
| Ширина | 99.8 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 754 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00