Укр
Рус

Код товару: AR_3014835
некерований, настільний/в стійку, Портів - 16, 16 x 10/100/1000 RJ45, Комутація - 32 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Зберігання - від -40º до 60º C, Ш - 280 мм, Г - 180 мм, В - 44 мм, 1.23 кг
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Кількість портів | 16 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 16x10/100/1000TX |
| Країна виробник | Китай |
| Cертифікація | CE, FCC, IC, RCM, UKCA |
| Jumbo-фрейм | 10000 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x, IEEE 802.1p Class of Service, IEEE 802.3i |
| Вага | 1.23 кг |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 32 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Підтримка транспортних протоколів | IGMP |
| Порти | 16 x 10/100/1000 RJ45 |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 8000 адрес |
| Споживана потужність (максимальна) | 8 Вт |
| Температура зберігання | від -40º до 60º C |
| Ширина | 280 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 762 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00