Укр
Рус

Код товару: AR_3014880
некерований, настільний/настінний, Портів - 5, 5 x 10/100 Fast Ethernet, Робота - від 0 до 40 °C, Зберігання - від -20˚ до 70˚ C, Ш - 100 мм, Г - 65 мм, В - 22.55 мм
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/настінний |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 5x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x, IEEE 802.3 |
| Висота | 22.55 мм |
| Глибина | 65 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | DC 5В, 0.8А |
| Корпус | Металевий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | 5 x 10/100 Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0 до 40 °C |
| Температура зберігання | від -20˚ до 70˚ C |
| Ширина | 100 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
412 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00