Укр
Рус

Код товару: AR_3014842
некерований, настільний, Портів - 5, Fast Ethernet, Комутація - 1 Гбит/с, Робота - від 0˚ до 40˚ C, Зберігання - від -40º до 60º C, Ш - 84 мм, Г - 46 мм, В - 23 мм, 0.2 кг, 5 х 10/100 - RJ-45
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 5 |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Кількість LAN портів | 5x10/100TX |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 46 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Кількість 100FX портів | 5 х 10/100 - RJ-45 |
| Комутаційна здатність | 1 Гбит/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Температура зберігання | від -40º до 60º C |
| Ширина | 84 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
480 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00