Укр
Рус

Код товару: AR_3014732
16-портовий 10/100 Мбіт/с настільний комутатор
Призначення пристрою
Комутатор Fast Ethernet TL-SF1016D призначений для використання вдома або в невеликому офісі, а також у робочих группах. Все 16 портів підтримують технологію авто-MDI/MDIX. Вам не потрібно турбуватися про тип кабелю - просто вставте його в пристрій. Більш того, завдяки інноваційній енергозберігаючій технології комутатор TL-SF1016D дозволить зберегти до 70% споживаної електроенергії, а 80% пакувального матеріалу може бути використано вдруге. Тому комутатор є екологічно-безпечним рішенням для вашої ділової мережі.
Простота у використанні
Функції автоузгодження комутатора полегшують установку пристрою. Додаткове налаштування не потрібне. Функція авто-MDI/MDIX усуває необхідність застосування кабелю з перехресними парами. Функція автоузгодження на кожному порті визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10 або 100 Мбіт/с) і виконує налаштування сумісності та оптимального режиму роботи.
Енергозберігаюча технологія
Комутатор Fast Ethernet нового покоління TL-SF1016D оснащений новітніми енергозберігаючими технологіями, за допомогою яких можна збільшити пропускну здатність вашої мережі зі значно меншими енерговитратами. Пристрій автоматично обирає режим живлення в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю для того, щоб зберегти електроенергію і тим самим обмежити кількість викидів вуглецю під час її виготовлення.
Пристрій також відповідає вимогам директиви 2002/95/EC (RoHS), яка забороняє використання деяких небезпечних речовин. Крім того, 80% пакувального матеріалу може бути використано вдруге.
Чудові робочі характеристики
Комутатор Fast Ethernet TL-SF1016D оснащений 16 портами 10/100 Мбіт/с з автопогодженням і роз'ємами RJ45. Всі порти підтримують функцію авто-MDI/MDIX, усуваючи необхідність використання кабелю з перехресними парами або портів з підтримкою функції Uplink. Завдяки використанню неблокуючої архітектури комутатор TL-SF1016D може передавати і фільтрувати пакети на максимально можливій для мережевої середовища швидкості для забезпечення максимальної пропускної спроможності. Значним чином поліпшена передача файлів великого розміру за рахунок використання Jumbo-кадрів розміром 10 Кбайт. Контроль потоку IEEE 802.3x для повнодуплексного режиму і контроль зворотного потоку для напівдуплексного режиму допомагають уникнути перевантажень і забезпечують надійну передачу даних, завдяки чому робота комутатора відрізняється великою надійністю.
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний |
| Кількість портів | 16 |
| Вимоги PoE | без PoE |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Країна виробник | Тайвань |
| Cертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Блок живлення | зовнішній |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок) |
| Висота | 40 мм |
| Глибина | 142 мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість 100FX портів | 16 х 10/100 - RJ-45 |
| Кількість вентиляторів | без вентилятора |
| Комутаційна здатність | 3.2 Гбіт/с |
| Корпус | Пластиковий |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Порти | Fast Ethernet |
| Робоча температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 1000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Системні вимоги | Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX, Linuх, Windows NT, Windows 98SE |
| Споживана потужність (максимальна) | 3.23 Вт |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Функції L2 і L2 + | управління потоком 802.3 x |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 2.38 Mpps |
| Ширина | 200 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 422 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00