Укр
Рус

Код товару: AR_3014785
керований 2-го рівня, в стійку, Портів - 52, SFP, SFP+, Gigabit Ethernet, Комутація - н.д., МАС - 16000 адрес, Ш - 442 мм, Г - 400 мм, В - 44 мм, 6.25 кг, 40xPoE+ і 8xPoE++, 48x10/100/1000TX, 4хSFP+
| Тип | керований 2-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
| Кількість портів | 52 |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Кількість PoE+ портів | 40xPoE+ і 8xPoE++ |
| Країна виробник | Китай |
| Автовизначення MDI/MDIX | так |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель) |
| Вага | 6.25 кг |
| Висота | 44 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Кількість 1000FX портів | 4хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 48x10/100/1000TX |
| Комутаційна здатність | н.д. |
| Корпус | Металевий |
| Порти | Gigabit Ethernet, SFP, SFP+ |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 16000 адрес |
| Середовище передачі даних | 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5, оптичний кабель, 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5 |
| Ширина | 442 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
63 710 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00