Укр
Рус

Код товару: AR_3005417
Montech Fighter 500 — це високоякісний корпус, спеціально розроблений для геймерів і ентузіастів ПК, який поєднує в собі стильний дизайн і функціональність. Однією з його ключових особливостей є бічна панель із загартованого скла зі структурованим логотипом "M", яка надає корпусу сучасний і привабливий вигляд.
Цей корпус оснащений 4-ма 120 мм попередньо встановленими вентиляторами Rainbow LED розміром, які не лише забезпечують ефективне охолодження системи, але й створюють красивий світловий ефект. Крім того, система вентиляції з мереживною передньою панеллю та верхньою й нижньою вентиляцією забезпечує відмінний потік повітря всередині корпусу.
Надзвичайно зручний для користувача функціонал включає верхній магнітний пиловий фільтр, який полегшує очищення системи від пилу, а також роз’єм вводу/виводу, розташований у верхній частині корпусу, що робить його легкодоступним для чистки та обслуговування.
Корпус також має відсіки для дисків різного розміру і підтримує різні конфігурації системи охолодження, щоб задовольнити потреби будь-якого користувача.
| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX, ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 4 х 120 мм |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, 2 x Audio |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Вага, кг | 4.87 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | до 320 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 2x12 см |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 160 мм |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, скло |
| Наявність підсвічування | кулери з підсвічуванням, на передній панелі, на задній панелі, на верхній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm, Front 140/120 mm |
| Пиловий фільтр | так |
| Розмір, мм | 420 х 202 х 455 мм |
| Серія | MONTECH FIGHTER 500 |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 040 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00