Укр
Рус



Код товару: AR_3005402
Якісна основа для складання персонального комп'ютера - фірмова лінія комплектуючих Prologix. Серед представлених моделей можна вибрати корпуси для створення професійних, геймерських або домашніх настільних ПК, які забезпечать комфортну експлуатацію та бездоганне виконання всіх функцій пристрою.
Технічні параметри
Зовнішній вигляд системного блока так само має значення. Практичні рекомендації У бюджетній категорії корпуси Prologix пропонують вибір моделей різної модифікації для різних потреб, відмінної якості та елегантного дизайну. Обраний корпус має бути достатніх розмірів для монтажу всіх запланованих запчастин і організації кабелів. Його типорозмір залежить від робочого місця - для розміщення під столом краще придбати формат tower із вертикальним встановленням.
Більшість корпусів Prologix виготовлені з листового металу, стійкого до механічних пошкоджень. Вони виконані в універсальному чорному кольорі, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр і поєднується з дизайном монітора, клавіатури, колонок. Ігрові варіанти обладнані підсвічуванням, тому мають екстравагантний вигляд.
| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Вага, кг | 2.3 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 250 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 150 мм |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримка рідинного охолодження | Back 120 mm, Front 240 mm |
| Розмір, мм | 173 x 350 x 275 мм |
| Серія | Prologix E104 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 250 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00