Укр
Рус










Код товару: AR_3005419
Корпус Prologix E113 Tempered Glass 2 x USB3.0 Black для ПК в оригінальному цікавому дизайні. Передня панель, виконана з сітки нестандартного виконання у вигляді граней, що покращує вентиляцію та демонструє вентилятори з підсвічуванням, яке регулюється. Бічна панель – загартоване скло, що дозволяє розглянути всі компоненти системи. Корпус оснащений сучасними роз'ємами 2 x USB3.0. Дана модель корпусу відмінно підійде для самостійного та промислового складання.
| Клас корпусу | Геймерські |
| Типорозмір | Minitower |
| Спосіб установки | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX, Micro - ATX |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість і розмір встановлених вентиляторів | 3 х 120 мм |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0, 2 x Audio |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | ні |
| Вага, кг | 2.8 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 255 мм |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 4 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 160 мм |
| Матеріал корпусу | пластик, метал 0,6 мм, скло |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Розмір, мм | 190 х 353 х 300 мм |
| Серія | Prologix E113 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 346 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00