Укр
Рус

Код товару: AR_3005683
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Тип підшипника | 1 шарикопідшипник (1 підшипник кочення) |
| Максимальна швидкість обертання | 2800RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 43.7 CFM |
| Розмір | 92 х 92 х 25 мм |
| Споживана потужність | 2.64 Вт |
| Споживаний струм | 0.22 А |
| Тиск | 2.63 мм H2O |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
238 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00