Укр
Рус





Код товару: AR_3004306
гума, тканина, ігрові, Колір - різнокольоровий
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Товщина | 5 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Особливості | ігрові |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна виробник | Китай |
| Додатково | прошиті краї, водонепроникний, протиковзка гумова основа, легко очищається і не потребує складного догляду |
| Розміри | 450 х 400 х 5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
726 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00