Укр
Рус






Код товару: AR_3004361
Килимок Logitech G440 — це високоякісний аксесуар, спеціально розроблений для ефективної роботи з оптичними та лазерними мишами будь-якої чутливості та типу сенсора. Він має гладку поверхню, що забезпечує плавний рух миші та точний контроль курсора.
Завдяки збільшеній товщині у 3 мм, килимок надає додаткової амортизації, зменшуючи вплив нерівностей поверхні. Великий розмір килимка дозволяє зручно працювати при низькій роздільній здатності монітора, забезпечуючи максимальний комфорт користувача.
Килимок має нековзну гумову основу, яка надійно фіксується на будь-якій поверхні, утримуючи його стабільним під час використання. Завдяки високоякісним матеріалам і конструкції, килимок має підвищену зносостійкість, що забезпечує тривалий термін служби без втрати якості.
| Розмір (ширина) | середній (300-400 мм) |
| Товщина | 3 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Тип поверхні | control |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 340 х 280 х 3 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 299 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00