Укр
Рус



Код товару: AR_3004318
Створений для швидкості та контролю
З Razer Gigantus V2 успіх в іграх Вам забезпечений. М'який ігровий килимок для миші з текстурованою тканиною та мікротканим покриттям розроблений для того, щоб допомогти Вам покращити гру з плавними рухами та точним прицілюванням.
Тканинна текстурована поверхня
Оптимізований для всіх датчиків миші, килимок реагує на рухи з точністю до пікселя. Велика кількість ниток плетіння дозволяє вашій миші легко ковзати по поверхні, а Ваші рухи будуть швидкими та плавними.
Товста гумова піна високої щільності
Килимок залишається рівномірно плоским навіть на недосконалих поверхнях. А завдяки своїй чіпкій нижній частині він не ковзає навіть при найнапруженішій грі. Міцна товста основа килимка створена для зручності зап'ястя під час гри.
| Розмір (ширина) | великий (400-500 мм) |
| Товщина | 1.1 - 3 мм |
| Матеріал | гума, тканина |
| Особливості | ігрові |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 450 x 400 x 3 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 104 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00