Укр
Рус

Код товару: AR_3004385
Ігрова поверхня великого розміру SteelSeries QcK Perf XL товщиною лише 3,5 мм забезпечить максимальний комфорт для зап’ястя під час напружених ігор.
Гладке мікроткане полотно з великою кількістю ниток оптимізоване для відстеження низьких та високих CPI. Його структура підвищує точність відстеження мишок як з оптичними, так і з лазерними датчиками. Низькопрофільні зшиті краї підвищують довговічність ігрової поверхні.
Виготовлена з неопрену м’яка та неслизька основа ігрової поверхні SteelSeries QcK Perf XL запобігає її ковзанню по поверхні столу – не обмежуйте себе в ігрових рухах та здобувайте бажану перемогу.
| Розмір (ширина) | величезний (від 500 мм) |
| Товщина | 3.5 мм |
| Матеріал | поліестер |
| Особливості | ігрові |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Розміри | 900 x 400 x 3.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 016 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00