Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 60 Вт 4200К (VIS-60-E40/E27) - фото 1
Лампа світлодіодна високопотужна Євросвітло 60 Вт 4200К (VIS-60-E40/E27)
Код товару: MD_792193
Про товар
Характеристики
Країна-виробник
Китай
Тип цоколя
E40, E27
Форма колби
Циліндрична
Кількість ламп в упаковці
1 шт
Потужність
60 Вт
Температура світіння
4200 К
Світловий потік
6000 ЛМ
Еквівалент потужності лампи розжарювання
200 Вт
Напруга
150 - 300 В
SMART-управління
Немає
Особливості
Енергозберігаючі
Гарантія
12 місяців
Всі характеристики
Продавець
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-14%