Укр
Рус

Код товару: AR_3017267
LED-SMD-11534(P) - точкові світлодіодні лампи Eurolamp використовуються для створення зонування в приміщенні і розміщуються над тими зонами, де вони найбільше потрібні. Це економно - не потрібно освітлювати ті ділянки, де світло не потрібне, і комфортно для очей - виключається зайвий подразник. Все це формує особливу атмосферу умиротворення і комфорту, і що найважливіше - такий інтер'єр залишається цікавим багато років, не втрачаючи своєї актуальності.
Також точкові лампи використовують як додаткове світло над робочими зонами: на кухні, над письмовим столом, біля дзеркала. Під час виробництва лампи використовується особливий полімерний сплав, для створення якого використовується сучасна технологія хімічної обробки. Є абсолютно безпечною для здоров'я людини та довкілля завдяки цьому екологічному пластику.
Лампа забезпечує приміщення якісним світлом без мерехтінь і відблисків, здатна дати потужний світловий потік, який становить 1100 Лм, за невеликого споживання потужності світлодіода, витримує перепади напруги в діапазоні 220-240 В без наслідків працездатності.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Потужність | 11 Вт |
| Світловий потік | 1100 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | гриб |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 65 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 50 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 120° |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
254 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00