Укр
Рус

Код товару: AR_3017258
Світлодіодна лампа Eurolamp LED-T8-18W / 4000 (скло) Eurolamp потужністю 18 Вт є високоякісною екологічної та економічної LED технологією за доступною ціною. У виробництві лампи використовуються безпечний для здоров’я людини полімерний сплав і вдосконалені довговічні системи відводу тепла.
Якісні світлодіодні чіпи, що застосовуються в даній лампі, дозволяють економити електроенергію до 90% без шкоди для яскравості при досить тривалому періоді роботи лампи – 50000 годин.
LED лампа надійна, захищена від різких перепадів напруги в електромережі в діапазоні 220-240 В і дає рівне нейтральне світло із колірною температурою 4000K і кутом розсіювання 240
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | G13 |
| Потужність | 18 Вт |
| Світловий потік | 1600 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | лінійний |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Довжина | 1200 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 30 мм |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 240 ° |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
233 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00