Укр
Рус

Код товару: AR_3017246
Світлодіодна лампа Eurolamp G13 (Т8) потужністю 24W 6500К (холодний білий колір) 220V призначена для заміни ламп у світильниках Армстронг. Світловий потік цієї лампи становить 2220Lm, а кут світіння 320 градусів. Внутрішній каркас трубки виконаний із спеціальної плівки, що забезпечує міцність та форму колби протягом усього терміну служби. Завдяки тому, що в лампах використовується драйвер IC нового покоління, вони витримують навіть значні перепади напруги. LED лампи Eurolamp зроблені за німецькими стандартами на аутсорсингових виробничих потужностях компанії Green Power Euroelectric GmbH і адаптовані для роботи в наших, часто неідеальних, електромережах.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | G13 |
| Потужність | 24 Вт |
| Світловий потік | 2220 Лм |
| Колірна температура | 6500 К |
| Напруга | 220 В |
| Форм-фактор | лінійний |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Довжина | 1500 мм |
| Висота | 30 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 30 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 120 Вт |
| Колір колби | опаловий |
| Кут розсіювання | 320 ° |
| Термін служби | 50 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
320 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00