Укр
Рус

Код товару: AR_3017233
Тип лампи - світлодіодні (LED), тип цоколя - E27, Потужність - 12 Вт, колірна температура - 4000 К, 220-240 В, Висота - 105 мм
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 1521 Лм |
| Колірна температура | 4000 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Форм-фактор | груша |
| Висота | 105 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 60 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 360° |
| Термін служби | 15 000 годин |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
280 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00