Укр
Рус

Код товару: AR_3017230
LED лампа TITANUM Filament ST64 6W E27 2200K 220V бронза призначена для житлових приміщень. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Усередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла та не вимагають відведення тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння та ударів.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 80% (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 220 до 240В.
- Рівномірне освітлення без мерехтіння, функція миттєвого включення та відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи – 20 000 годин. Гарантія 1 рік.
Енергозберігаючі LED лампочки в 10 разів економніші від ламп розжарювання і мають високу світловіддачу (90м/Вт). Світловий потік-540Лм.
Комфортне для очей світло, що не призводить до втоми та не погіршує емоційний стан, завдяки природній кольоропередачі (Ra>80) та відсутності ультрафіолетового випромінювання. Тепле світло (2200К) створює комфортне освітлення. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання – 360 °.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Не підлягає утилізації як побутових відходів.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 6 Вт |
| Світловий потік | 540 Лм |
| Колірна температура | 2200 К |
| Напруга | 220-240 В |
| Висота | 140 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 64 мм |
| Колір колби | золотий |
| Кут розсіювання | 360° |
| Термін служби | 20 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
198 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00