Укр
Рус

Код товару: AR_3017180
Спеціальна високо потужна лампа VIDEX A145 100W E40 5000K служить для заміни звичайного освітлення у різних складських приміщеннях та виробничих комплексів зовнішнього освітлення. Це відмінна економія ваших грошей на покупку ламп і довгий термін експлуатації без додаткових витрат. Виріб оснащений легким та міцним корпусом із алюмінієвого сплаву.
Лампа не перегрівається і здатна виробляти рівне яскраве світло без мерехтіння протягом тривалого часу. Колірна температура – 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла – 200°, що дозволяє якісно висвітлити приміщення. Лампа має світловіддачу – 85Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку лампи VIDEX становить 8500Лм. Світильник обладнаний світлодіодами, що дають спрямоване світло, що є гарною альтернативою лампам розжарювання великої потужності.
Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації та високу стійкість до навантажень під час включення та вимикання (100 000). Ресурс роботи – 30 000 годин. Не містить шкідливих речовин.
Для підключення безпосередньо до мережі з напругою 220В лампа забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-264В.
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E40 |
| Потужність | 100 Вт |
| Світловий потік | 8500 Лм |
| Колірна температура | 5000 К |
| Напруга | 175 - 264 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 90% (A +) |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 285 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 145 мм |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 200° |
| Термін служби | 30 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 318 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00