Лампочка Videx A145 100W E40 5000K (VL-A145-100405) - фото 1
Лампочка Videx A145 100W E40 5000K (VL-A145-100405)
Код товару: AR_3017180
Про товар
Спеціальна високо потужна лампа VIDEX A145 100W E40 5000K служить для заміни звичайного освітлення у різних складських приміщеннях та виробничих комплексів зовнішнього освітлення. Це відмінна економія ваших грошей на покупку ламп і довгий термін експлуатації без додаткових витрат. Виріб оснащений легким та міцним корпусом із алюмінієвого сплаву.
Для підключення безпосередньо до мережі з напругою 220В лампа забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 175-264В.
Тип ламписвітлодіодні (LED)
Тип цоколяE40
Потужність100 Вт
Світловий потік8500 Лм
Напруга175 - 264 В
Форм-факторгруша
Особливостіенергоефективність 90% (A +)
Довжина285 мм
Висота285 мм
Кількість в упаковці, шт1
Країна виробникКитай
Акумуляторвідсутній
Діаметр145 мм