Укр
Рус

Код товару: AR_3017182
Світлодіодна лампа VIDEX Filament ST64FA 10W E27 2200K призначена для бронзового покриття. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Усередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла та не вимагають відведення тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння та ударів.
Особливості
- Енергоефективність освітлення 90% (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 198 до 242В.
- Рівномірне освітлення без мерехтіння, функція миттєвого включення та відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи – 40 000 годин (що дорівнює щоденній 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.)
- Можливість регулювання яскравості
- Сумісна з вимикачами з підсвічуванням
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 10 Вт |
| Світловий потік | 1100 Лм |
| Колірна температура | 2200 К |
| Напруга | 198 - 242 В |
| Форм-фактор | ретро (лампа Едісона) |
| Висота | 142 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 64 мм |
| Колір колби | золотий |
| Кут розсіювання | 360° |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
308 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00