Укр
Рус

Код товару: AR_3017171
Світлодіодна лампа VIDEX Filament ST64FASD 5W E27 2200K дімерна бронза призначена як для внутрішнього освітлення житлових приміщень, так і для зовнішнього використання. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Всередині лампи знаходяться тонкі нитки світлодіодів, які виділяють мало тепла і не вимагають відводу тепла. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів.
Особливості
- Енергоеффективність освітлення 90% (A+).
- Захист від стрибків напруги в діапазоні від 198 до 242В.
- Рівномірне освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи - 40 000 годин (що дорівнює щоденній, 12-ти годинній роботі протягом дев'яти років.) Гарантія 3 роки.
- Можливість регулювання яскравості
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 5 Вт |
| Світловий потік | 340 Лм |
| Колірна температура | 2200 К |
| Напруга | 220 В |
| Форм-фактор | ретро (лампа Едісона) |
| Особливості | енергоефективність 80% (A +) |
| Висота | 142 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 64 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Колір колби | золотий |
| Кут розсіювання | 360° |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
349 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00