Укр
Рус

Код товару: AR_3017191
Світлодіодна лампа VIDEX — високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торговельних залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого і направленного освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників.
Світлодіодна лампа VIDEX— доцільна заміна ламп розжарювання та люмінесцентних ламп. Дозволяє заощаджувати до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання і вимикання. Не містить шкідливих речовин. Строк придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Особливості:
| Тип лампи | світлодіодні (LED) |
| Тип цоколя | E27 |
| Потужність | 12 Вт |
| Світловий потік | 100 Лм |
| Колірна температура | 4100 К |
| Напруга | 175 - 250 В |
| Форм-фактор | груша |
| Особливості | енергоефективність 90% (A +), датчик руху, датчик освітленості |
| Висота | 120 мм |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | відсутній |
| Діаметр | 60 мм |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 100 Вт |
| Колір колби | матовий |
| Кут розсіювання | 300° |
| Термін служби | 40 000 годин |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
375 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00