Укр
Рус

Код товару: AR_3014938
3570 Мбіт/с, 2.4 / 5 ГГц, незнімні, Антен - 4, 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet, LAN - 4, VPN - так
| Режими роботи | точка доступу |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g, b, ax, be |
| Швидкість Wi-Fi | 3570 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000/2500 BASE-T Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка MESH | так |
| Країна виробник | Китай |
| Віддалене управління | Cudy |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3az |
| Вага | 0.332 кг, 340 г |
| Висота | 48 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Захист інформації | WPA, WPA2, WPA-PSK, WPA3 |
| Кількість антен | 4 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 512 мб |
| Особливості | Підтримка IPTV, MU-MIMO, OFDMA, Кнопка RESET, Підтримка WPS, Multi-Link Operation |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP, DHCP, DDNS, L2TP, IGMP, IPv4, IPv6, IPSec, NAT, PPPoE, PPTP, TCP/IP |
| Процесор | ARM Cortex-A7 Quad Core 2.0 GHz |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, фільтрація IP-адрес, NAT, захист від DDoS-атак, Beamforming, фільтрація web-вмісту, SPI Firewall |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 209 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 292 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00