Укр
Рус

Код товару: AR_3014910
MR20 бездротовий дводіапазонний маршрутизатор AC750
Дводіапазонний Wi-Fi забезпечує швидке підключення
Відповідаючи потужному стандарту 802.11ac, MR20 забезпечує швидку дводіапазонну швидкість Wi-Fi до 750 Мбіт/с. Виберіть діапазон 2,4 ГГц (300 Мбіт/с), який передає сигнали з кращим проникненням через стіну на більшу відстань, коли ви переглядаєте Інтернет, надсилаєте електронного листа колезі або ділитеся посиланням у соціальних мережах. Коли ви транслюєте HD-відео, граєте або виконуєте інші завдання, які потребують великої пропускної здатності, виберіть діапазон 5 ГГц (433 Мбіт/с), який забезпечує вищу швидкість із меншими перешкодами.
Далекосяжне покриття зі стабільною передачею
Завдяки двум фіксованим зовнішнім антенам із високим посиленням у поєднанні з прогресивною антенною технологією ви можете відчути чудову продуктивність бездротового зв’язку зі стабільним сигналом у будь-якому напрямку та високою швидкістю на великих відстанях. Це забезпечує неймовірне бездротове покриття та надійність з будь-якої точки дому чи офісу.
Налаштуйте свою домашню мережу
Спростіть керування домашньою мережею за допомогою різноманітних функцій програмного забезпечення для додаткової безпеки та підвищення ефективності.
Просте налаштування
Немає потреби у складній конфігурації. Просто дотримуйтеся покрокових інструкцій на інтуїтивно зрозумілій веб-сторінці, щоб налаштувати за лічені хвилини.
| Режими роботи | точка доступу, посилювач сигналу, Wi-Fi маршрутизатор |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | n, ac, a, g |
| Швидкість Wi-Fi | 433 Мбіт/с |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Тип антени | незнімні |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac |
| Висота | 26 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Захист інформації | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Кількість антен | 2 |
| Кількість в комплекті | 1 шт |
| Особливості | Підтримка IPTV, Батьківський контроль, Кнопки: WPS, RESET |
| Підтримка транспортних протоколів | PPPoE, PPTP, UPnP, DHCP, L2TP |
| Функції міжмережевого екрану | SPI, демілітаризована зона (DMZ), прив'язка IP-MAC |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Ширина | 114 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
811 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00