Укр
Рус




Код товару: AR_3004842
MSI B650M GAMING PLUS WIFI — материнська плата форм-фактора microATX розроблена для геймерів та справжніх ентузіастів, тому оснащена безліччю можливостей підключення, гнучкими інструментами та зручним рішенням Wi-Fi із версією пам’яті DDR5.
Особливості:
Розкрийте та підтримуйте максимальну продуктивність завдяки дизайну VRM, створеному з цифровою системою живлення ЦП. Завдяки поєднанню 8+8-контактних роз’ємів живлення та ексклюзивної технології Core Boost материнська плата B650M GAMING PLUS WIFI витримуватиме значні навантаження.
Розширений радіатор збільшує поверхню розсіювання тепла і підтримує продуктивність при великих навантаженнях. Радіатор VRM покриває верхню MOS і допомагає розсіювати тепло. Посилене теплове рішення M.2 Shield Frozr гарантуватиме безпеку SSD M.2 і забезпечує неймовірну продуктивність. Високоякісні термопрокладки MOSFET 7 Вт/мК і додаткові термопрокладки дроселя забезпечують стабільну роботу, коли всі ядра працюють на високій швидкості.
Материнська плата підтримує найновіші стандарти зберігання, що дозволяє підключати надшвидкісні накопичувачі. Швидше починайте ігри, завантажуйте рівні та отримуйте реальну перевагу над ворогами.
| Призначення | геймерська |
| Сокет | AM5, AM5 |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x16 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| Модель чіпсета | AMD B650 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальний об'єм оперативної пам'яті | 256 ГБ |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 8000 MHz |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Країна виробник | Китай |
| Відеовиходи | DisplayPort, HDMI |
| USB | USB 2.0, USB 3.2, USB Type-C |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | без цифрового аудіо виходу |
| M.2 | 1 шт. |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6E RTL8852CE a/b/g/n/ac/ax, Wi-Fi 6 RTL8851BE (802.11 a/b/g/n/ac/ax) |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | Micro-ATX |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | PCIe x16, PCIe x1/M.2 2580 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16, PCIe x4 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий, M.2 2580 |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x4, PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1, Пустий |
| 4-pin для вентилятора | 2 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 ver | 1 v Чотири |
| Інші коннектори | 2 x system fan headers, 1 x CPU fan header, 1 x front panel header, 1 x front panel audio header, 1 x RGB LED strip header, 2 x Addressable LED strip headers, 1 x Q-Flash Plus button, 1 x Clear CMOS jumper, 1 x reset jumper, 1 x Trusted Platform Module header (For the GC-TPM2.0 SPI/GC-TPM2.0 SPI 2.0/GC-TPM2.0 SPI V2 module only) |
| Аудіоконтролер | Realtek Audio Codec |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Висота, мм | 244 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 4 x Sata 6.0 Gb/s, 1 x TPM, 1 x M.2 22110, 1 x M.2 2580 |
| Зовнішні порти | 2 x USB 2.0, 1 x DisplayPort, 1 x PS/2, 1 x HDMI, 3 x USB 3.2 Gen 1, 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x SMA antenna connectors (2T2R) |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1 Type-C, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.2 Gen1 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin Main Power, 1 x 8-pin +12V Power |
| Підтримка ECC | так |
| Підтримка двоканального режиму | так |
| Підтримка ОС | Windows 10, Windows 11 |
| Підтримка процесорів | Supports AMD Ryzen 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors Socket AM5 |
| Слоти розширення | 2 x PCI-E 3.0 x1, 1 x PCI-E 4.0 x16 (PCIEX16) |
| Тип BIOS | 256 Mbit flash, AMI UEFI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5GbE |
| Частота оперативної пам'яті | 6000 MHz (OC), 5600 MHz (OC), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 4800 MHz, 6600 MHz (O.C.), 7000 MHz (O.C.), 6800 MHz (OC), 5200 MHz, 7600 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 8000 MHz (O.C.) |
| Ширина, мм | 244 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 922 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00