Укр
Рус




Код товару: AR_3006749
Чарівний новий спосіб взаємодії з iPhone. Революційні функції безпеки, призначені для порятунку життів. Інноваційна 48-мегапіксельна камера для неймовірної деталізації. Усе це працює на найкращому чіпі для смартфона.
Зустрічайте нове обличчя iPhone.
Представляємо Dynamic Island, справжню інновацію Apple, яка є апаратним і програмним забезпеченням і чимось середнім. Він відтворює музику, спортивні результати, FaceTime і багато іншого — і все це не відриває вас від того, що ви робите.
Завжди включений дисплей. Завжди напоготові.
Тепер ваш екран блокування завжди видно, тому вам навіть не потрібно торкатися його, щоб бути в курсі. Коли iPhone перевернутий лицьовою стороною донизу або в кишені, він темніє, щоб заощадити заряд акумулятора.
Ваша фотографія. Ваш шрифт. Ваші віджети. Ваш iPhone.
iOS 16 дозволяє налаштовувати екран блокування новими цікавими способами. Накладіть фотографію на шари, щоб вона стала помітною. Відстежуйте кільця активності. Переглядайте поточні оновлення улюблених програм.
Душевний спокій, коли ви не працюєте.
Якщо у вас немає стільникового зв’язку або Wi-Fi, iPhone дозволяє надсилати текстові повідомлення екстреним службам через супутник.
Система камер Pro отримує набагато більше Pro.
Представляємо абсолютно нову 48-мегапіксельну основну камеру з удосконаленим чотирьохпіксельним сенсором.
Роздільна здатність до 4 разів. Для карколомного кадрування.
iPhone 14 Pro піднімає планку можливостей 48 мегапікселів — забезпечуючи в 4 рази більшу роздільну здатність у ProRAW для неймовірної деталізації будь-якого кадру.
Малюнок багатогранності.
Нова система професійної камери додає 2-кратну оптичну якість телеоб’єктива до свого діапазону масштабування, що забезпечує гнучкість кадрування у вашій кишені.
24. Захоплює дух.
Кінематографічний режим тепер знімає в 4K HDR зі швидкістю 24 кадри в секунду — стандартом кіноіндустрії.
Відео найвищої якості в смартфоні.
Тепер ви можете безперешкодно редагувати з іншими професійними матеріалами у 4K зі швидкістю 24 або 30 кадрів/с. Ви навіть можете редагувати ефект глибини після зйомки.
Натхненник усього цього.
Привітайтеся з A16 Bionic, найкращим чіпом для смартфонів.
| ТОП Популярних моделей | Apple iPhone 14 Pro |
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони, Захищені, Іміджеві |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | Super Retina XDR (OLED) |
| Діагональ екрану | 6.1" |
| Роздільна здатність екрану | 1179 x 2556 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple A16 Bionic |
| Кількість ядер | 6 core |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 48 + 12 + 12 Mpx + TOF 3D Lidar |
| Фронтальна камера | 12 Mpx |
| Операційна система | iOS 16 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | BeiDou, Galileo, QZSS, GPS, ГЛОНАСС, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | lightning |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 3200 mAh |
| Безпека | FaceID |
| Оснащення | пило/вологозахист, швидке зарядження, бездротове заряджання, стереодинаміки |
| Матеріал корпуса | метал, скло |
| Колір | чорний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Вага | 206 г |
| Вбудовані датчики | цифровий компас, барометр, гіроскоп, датчик наближення, G-sensor |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.8 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/1.9 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Матеріал екрану | Ceramic Shield |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, ігри |
| Органайзер | годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга, календар |
| Особливості | Apple Pay, IP68 certified |
| Розміри (мм) | 147.5 x 71.5 x 7.9 mm |
| Стан після відновлення | REF A (відмінний стан) |
| Стан товару | Відновлений |
| Стандарти зв'язку (GSM) | 850, 1800, 1900, 900 |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | покадрова зйомка, автофокус, спалах, геотегінг, панорама, HDR, розпізнавання обличчя |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
36 679 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00