Укр
Рус










Код товару: AR_3007005
Стан товару - Новий, 6.83", 2772x1280, 120 Гц, CPU - Mediatek Dimensity 9500s, 12 Gb, 256 Gb, 50 + 8 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 20 Mpx, Infrared port, Bluetooth, WI-FI, NFC, 8500 mAh, гіроскоп, швидке заряджання, стереодинаміки, блакитний
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.83" |
| Роздільна здатність екрану | 2772x1280 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Mediatek Dimensity 9500s |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 50 + 8 Mpx |
| Фронтальна камера | 20 Mpx |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI, Infrared port |
| Навігація | GPS, A-GPS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 8500 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | гіроскоп, швидке зарядження, стереодинаміки |
| Матеріал корпуса | скло, алюміній |
| Колір | блакитний |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Відеоядро | Immortalis-G925 MC12 |
| Вага | 218 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення |
| Діафрагма основної камери | f/1.5 + f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.2 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified, Fast Charge 100W |
| Розміри (мм) | 162.9 x 77.9 x 8.2 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 3.4 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
26 522 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00