Укр
Рус









Код товару: AR_3006695
Смартфон Xiaomi Redmi 15C є сучасним рішенням для користувачів, які шукають потужний, стильний і функціональний девайс як для повсякденних завдань, так і для розваг. Модель поєднує великий екран, високу продуктивність, ємний акумулятор і актуальне програмне забезпечення. Насолоджуйся плавним скролінгом і неймовірно насиченим зображенням на дисплеї з широкими кутами огляду. Камера з високою роздільною здатністю дозволяє створювати ультрачіткі фотографії з різних ракурсів, фіксуючи всі деталі. А функція швидкої зарядки не залишить тебе без зв'язку за будь-яких обставин.
Гаджет працює на базі Android 15 з фірмовою оболонкою HyperOS 2.0. Інтерфейс відрізняється естетичністю, плавністю і максимальною персоналізацією кожної робочої області. Він глибоко інтегрований в екосистему Xiaomi. Ти маєш прямий зручний доступ до повідомлень, музики, таймерів на панелі інформування. Керуй головним екраном за допомогою настроюваних макетів і оновлених віджетів. Змінюй оформлення на свій смак, використовуючи як особисті медіа, так і попередньо встановлені варіанти.
Вбудований динамік забезпечує приріст 200% по потужності звучання, що створює ефект присутності і покращує сприйняття контенту: музики, фільмів та ігор. Звук більш реалістичний, захоплює і забезпечує користувачеві нові враження від перегляду медіафайлів навіть в шумних локаціях або на відкритому повітрі.
Девайс оснащений основною камерою з роздільною здатністю 50 Мп. З її допомогою вдається отримати чіткі і деталізовані фотознімки навіть при мінімальному рівні освітлення. В автоматичному режимі система підбирає найкращі налаштування для кожного кадру в залежності від обставин, підсилюючи колір, контраст і різкість. Сенсор дозволяє зафіксувати найдрібніші нюанси з приголомшливою точністю. Фронтальна камера на 8 Мп створює яскраві і виразні селфі, а також забезпечує якісну картинку для відеодзвінків. Фіксуй важливі епізоди у високій роздільній здатності і ділися ними з оточуючими.
Використовуючи стабільний модуль Bluetooth 5.4, можна підключити навушники, смарт-годинник та іншу периферію до телефону без зайвих налаштувань і тривалого очікування. NFC-чіп дає можливість оплачувати покупки в магазинах в один клік і не брати з собою гаманець. Сканер відбитків пальців дозволяє зберегти конфіденційність даних на смартфоні Xiaomi Redmi 15C, адже розблокувати його за секунду може тільки користувач.
Великий 6,9-дюймовий дисплей з частотою оновлення 120 Гц створює новий рівень комфорту у використанні смартфона. Плавність анімацій, швидка реакція інтерфейсу, насичені відтінки і висока яскравість забезпечують приємний візуальний досвід при читанні, під час перегляду фільмів або ігор. Спеціальні технології захисту зору, сертифіковані TÜV Rheinland, знижують навантаження та рівень втоми під час тривалого використання гаджета.
Збільшений обсяг ОЗУ забезпечує плавний ігровий процес на високих налаштуваннях графіки і швидке перемикання між додатками, вирішуючи проблему багатозадачності. Вбудованої пам'яті достатньо для зберігання великої кількості інформації. Ти можеш збільшити сховище за рахунок слота для карти пам'яті, щоб завжди тримати під рукою важливі файли та архіви.
Для стабільної роботи смартфона Xiaomi Redmi 15C обрано сучасний чіпсет MediaTek Helio G81-Ultra. Процесор виготовлений за 12-нм техпроцесом і відрізняється високою енергоефективністю. Розроблений для забезпечення високої продуктивності в різних сценаріях використання. Легко запускай найвимогливіші додатки, насолоджуйся геймінгом з плавною графікою і управлінням без помилок і затримок.
Акумулятор ємністю 6000 мА·год забезпечує роботу смартфона Xiaomi Redmi 15C до двох днів без перерви навіть при активному використанні. Дивись відео, переглядай соціальні мережі, здійснюй дзвінки або вмикай навігатор в автомобілі. Швидка зарядка потужністю 33 Вт дозволяє блискавично поповнити заряд, що особливо важливо в поїздці або в щільному робочому графіку.
У гаджеті поєднуються сучасний мінімалізм і ергономіка, які роблять смартфон привабливим візуально і зручним у використанні. Плавні закруглені краї задньої панелі зручні для утримання девайса під час тривалих розмов або активної взаємодії з дисплеєм. Модуль камери оформлений лаконічно, без зайвих декоративних елементів, що надає пристрою елегантний вигляд. Тонкі рамки навколо екрану збільшують його корисну площу. Тонкий профіль і невелика вага роблять смартфон зручним для повсякденного використання, адже він буквально створений для того, щоб комфортно розташовуватися в твоїй долоні.
Завдяки пило- та вологозахисту по стандарту IP64 смартфоном можна користуватися в умовах підвищеної вологості і не боятися бризок води або крапель дощу. Підвищена чутливість дисплея дає можливість керувати функціоналом телефону вологими або брудними руками.
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Роздільна здатність екрану | 1600 х 720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | MediaTek Helio G81-Ultra |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | гіроскоп |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | синій |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Вага | 205 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | чохол, Скріпка для виймання СІМ-карти, кабель, телефон, документація |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | Fast Charge 33W, IP64 |
| Розміри (мм) | 173 x 81 x 8.2 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 2 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 090 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00