Укр
Рус











Код товару: AR_3007051
Стан товару - Новий, 6.9", 1600 х 720, 120 Гц, CPU - Unisoc T7250, 4 Gb, 64 Gb, 13 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 8 Mpx, Bluetooth, WI-FI, 6000 mAh, гіроскоп, зелений
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Тип дисплея | IPS |
| Діагональ екрану | 6.9" |
| Роздільна здатність екрану | 1600 х 720 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 4 Gb |
| Вбудована пам'ять | 64 Gb |
| Основна камера | 13 Mpx |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Безпека | Fingerprint, FaceUnlock |
| Оснащення | гіроскоп |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | зелений |
| Особливості корпусу | каплевидний виріз |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP1 |
| Вага | 208 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/2.2 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга, календар, годинник, світовий час |
| Розміри (мм) | 171.56 x 79.47 x 8.15 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах, геотегінг, розпізнавання обличчя |
| Частота процесора | 1.8 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 240 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00