Укр
Рус












Код товару: AR_3006696
| Клас телефону | Multi SIM, Смартфони |
| Форм-фактор | моноблок |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Тип дисплея | OLED |
| Діагональ екрану | 6.8" |
| Роздільна здатність екрану | 2392 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Unisoc T9100 |
| Кількість ядер | 8 core |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Вбудована пам'ять | 256 Gb |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Фронтальна камера | 16 Mpx |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові підключення | NFC, Bluetooth, WI-FI |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Безпека | Fingerprint |
| Оснащення | швидке зарядження |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Колір | жовтий |
| Особливості корпусу | безрамковий дисплей |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MP4 |
| Вага | 203 г |
| Вбудовані датчики | гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, акселерометр |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Запис відео основної камери | 4K / 3840x2160 / стереозвук |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Комплект постачання | кабель, телефон, документація, Скріпка для виймання СІМ-карти |
| Матеріал екрану | скло |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | музичний плеєр, відеоплеєр, соціальні мережі, мобільні сервіси Google, FM-радіо, ігри |
| Органайзер | календар, годинник, світовий час, будильник, калькулятор, нотатки, секундомір, диктофон, телефонна книга |
| Особливості | IP54 certified, Fast Charge 80W |
| Розміри (мм) | 77.2 х 8.2 х 163.3 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Функції камери | автофокус, спалах |
| Частота процесора | 2.7 GHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
12 515 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00