Укр
Рус





Насолоджуйтесь своїми яскравими перемогами на екрані ігрового монітора MSI MAG 274QRF-QD E2
Маючи РК-матрицю з високою роздільною здатністю WQHD (2560x1440) з технологією квантових точок (Quantum Dot), низьким часом відгуку 1мс GTG і високою частотою оновлення 180 Гц, він надасть вам відчутну перевагу над суперниками. Втілюючи в собі найсучасніші технології, включаючи адаптивну синхронізацію Adaptive-Sync, ця модель буде чудовим вибором для ігор для змагань.
Серія AG (MSI ARSENAL GAMING) призначений для геймерів, які хочуть домінувати на полях віртуальних битв. Натхнена незрівнянною міцністю і бездоганною надійністю військової техніки, вона включає повноцінний ігровий арсенал. Окрім відмінних технічних характеристик, пристрої MAG можуть похвалитися оригінальним дизайном, що відображає сильний характер усієї серії.
| Тип монітора | Геймерський, Безрамковий, Широкоформатний |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Тип матриці | Rapid IPS |
| Роздільна здатність | 1920 x 1080 |
| Частота оновлення екрану | 200 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Підсвічування | WLED |
| Покриття | матове |
| Час реакції матриці | 0.5мс (GtG) |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync Premium |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, 1 х HDMI |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| VESA | 100x100 мм |
| Вбудовані колонки | немає |
| Особливості | гніздо для замка Kensington |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага без упаковки | 3 кг |
| Вага з упаковкою | 4.8 кг |
| Висота видимої області | 296.46 мм |
| Контрастність динамічна | 100 000 000:1 |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2745 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Регулювання нахилу | -5° ~ +20° |
| Розміри без підставки | 540 x 322 x 52.7 мм |
| Розміри з підставкою | 540 x 396.8 x 220 мм |
| Технології поліпшення зображення | Anti-Flicker, Less Blue Light, HDR Ready, sRGB 115%, AI Vision, 89% DCI-P3 |
| Ширина видимої області | 527.04 мм |
| Яскравість | 300 кд/м2 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 145 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00