Укр
Рус

Код товару: AR_3016545
Управління - механічне, потужність - 1000 Вт, об`єм - 3 л
| Управління | механічне |
| Тип нагрівального елементу | електричний тен |
| Потужність | 1000 Вт |
| Об`єм | 3 л |
| Регулятор температури | так |
| Таймер | так |
| Колір | білий, білий |
| Країна виробник | Китай |
| Автовідключення | так |
| Автоменю | так |
| Вага | 2.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 23.5 x 22.5 x 27.5 см |
| Діапазон температур | 40 - 200 °С |
| Кришка | відкидна |
| Можливість помішування під час приготування | так |
| Особливості | випікання, гриль на решітці, жарка у фритюрі, запікання овочів і м'яса, розморожування / розігрів, антипригарне покриття, оглядове вікно, таймер, автовідключення, встановлення часу приготування |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 911 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00