Укр
Рус

Код товару: AR_3017476
Призначення - автомобільний, кількість інструментів - 54
| Призначення | автомобільний |
| Кількість інструментів | 54 |
| Комплектація набору | торцеві головки, тримач для біт, тріскачка, воротком з шарніром, подовжувач |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вхідний приєднувальний квадрат | 1/4" |
| Довжина торцевих головок | стандартна, подовжена |
| Кількість зубів тріщіточного руків'я | 72 шт |
| Кількість торцевих головок в наборі | 48 шт |
| Комплект зібраний в | кейс |
| Матеріал кейса / лотка | метал |
| Розмір прієднувального квадрата | 1/4" |
| Розміри воротків | 1/4 ": з плаваючою голівкою 115 мм, 1/4": кардан |
| Розміри воротка-викрутки | 1/4": 150 мм |
| Розміри подовжувачів | 1/4": 50мм, 1/4": 150мм |
| Розміри торцевих головок | 1/4"x подовжена 5.5, 1/4"x подовжена 14, 1/4" х 1/2", 1/4" х 9/16", 1/4" x подовжена 5/32", 1/4" x подовжена 3/16", 1/4" x подовжена 7/32", 1/4" x подовжена 1/4", 1/4" x подовжена 9/32", 1/4" x 4, 1/4" x 5, 1/4" x подовжена 5/16", 1/4" x 6, 1/4" x подовжена 11/32", 1/4" x подовжена 3/8", 1/4" x 7, 1/4" x подовжена 7/16", 1/4" x 8, 1/4" x подовжена 1/2", 1/4" x 9, 1/4" x подовжена 9/16", 1/4" x 10, 1/4" х 5/32", 1/4" x 11, 1/4" х 3/16", 1/4" x 12, 1/4" х 7/32", 1/4" x 13, 1/4" х 1/4", 1/4" x 14, 1/4" х 9/32", 1/4" x 4.5, 1/4" х 5/16", 1/4" x 5.5, 1/4" х 11/32", 1/4" x подовжена 6, 1/4" х 3/8", 1/4" x подовжена 7, 1/4" х 7/16", 1/4" x подовжена 8, 1/4" x подовжена 9, 1/4" x подовжена 10, 1/4" x подовжена 11, 1/4" x подовжена 12, 1/4" x подовжена 13, 1/4"x подовжена 4, 1/4"x подовжена 4.5, 1/4"x подовжена 5 |
| Розмірність торцевих головок | метрична, дюймова |
| Тип інструмента для роботи з торцевими головками | кардан шарнірний, трещіточна рукоятка, подовжувач, вороток-викрутка |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 389 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00