Укр
Рус




Код товару: AR_2996804
Характеристики
Продуктивний накопичувач, який виконаний у компактному форм-факторі 2.5" дюйми. Виготовлений на базі пам'яті 3D NAND, має оптимізовану конструкцію та отримав підтримку новітніх технологій.
Підтримує інтерфейс SATA III. Ті користувачі, які звикли до традиційних жорстких дисків оцінять Apacer AS340X за збільшену швидкість роботи, запису та передачі даних. Додатково тип пам'яті SSD є більш стійким до вібрацій і ударів, адже позбавлений механічних рухомих частин, на відміну від жорстких дисків. Показник стійкості надзвичайно важливий для сучасних тонких ноутбуків, які можуть використовуватися у дорозі та поза межами офісу.
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 240 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 550 Mb/s |
| Швидкість запису | 520 Mb/s |
| Товщина | 7 мм |
| Країна виробник | Тайвань |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 140 |
| Габарити | 100 х 69.85 х 6.90 мм |
| Енергоспоживання | робоче: 5.0 Вт |
| Напрацювання на відмову | 1.5 млн. годин |
| Серія | AS340X |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 713 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00