Укр
Рус





Код товару: AR_3002822
Твердотільні накопичувачі - це наступний крок в еволюції пристроїв зберігання даних ПК, вони працюють швидше, безшумні і виділяють менше тепла у порівнянні з застарілими жорсткими дисками. Завдяки відсутності рухомих деталей SSD також міцніші і надійніші жорстких дисків. Твердотільні накопичувачі не тільки підвищують продуктивність, але і можуть використовуватися, щоб вдихнути нове життя в старі системи. Вибір SSD дозволяє заощадити на покупці нового ПК, поліпшивши вже наявну систему.
Твердотільний накопичувач Kingston A400 значно підвищує швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками. Завдяки цьому забезпечується підвищена продуктивність, надвисока багатозадачність і загальне прискорення системи. Більш надійний і міцний у порівнянні з жорстким диском, накопичувач A400 має ємність від 120ГБ до 960ГБ.
- Швидкий запуск, завантаження та передача файлів
- Більш висока надійність і довговічність у порівнянні з жорсткими дисками
- Різні варіанти ємності, накопичувач можна використовувати для установки додатків або як заміну жорсткого диска
| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 480 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATA III (6Gb/s) |
| Швидкість читання | 500 Mb/s |
| Швидкість запису | 450 Mb/s |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Вага | 41 г |
| Габарити | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Напрацювання на відмову | 2 млн.годин |
| Серія | A400 |
| Тип поставки | BOX |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 422 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00