Укр
Рус

Код товару: AR_2996896
Накопичувач SSD Samsung 256GB NVMe (MZ-VLB256B) – це високошвидкісний твердотільний накопичувач, який забезпечує максимальну продуктивність та надійність для сучасних користувачів. Завдяки інтерфейсу NVMe та передовій технології V-NAND, цей SSD ідеально підходить для швидкого завантаження операційної системи, програм і ігор.
Основні характеристики:| Тип накопичувача | внутрішній |
| Об'єм пам'яті | 256 GB |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4, PCI Express NVMe |
| Швидкість читання | 3500 Mb/s |
| Швидкість запису | 2200 Mb/s |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 150 |
| Габарити | 80 х 22 х 2.3 мм |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 300 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00