Укр
Рус

Код товару: AR_3024232
Civivi Brazen C2102C є складним ножем кишенькового формату, який зручний для щоденного застосування. Модель має ергономічну та комфортну рукоятку з виїмкою, тому утримувати зручно при будь-якому захопленні. Цей інструмент безпечний, він має ножовий механізм типу Liner Lock. Ви можете не побоюватися порізів під час роботи з цим ножем.
Модель має лезо форми drop point, що зручна та ефективна як при колючих, так і ріжучих рухах. В основі клинка – сталь марки Sandvik 14C28N. Ця марка стали добре захищена від корозії, крім того надовго зберігає гостроту ріжучої кромки. У разі потреби таку сталь легко заточувати. Ніж простий та практичний у використанні.
Рукоятка моделі зроблена із застосуванням склотекстоліту G10. Міцний та легкий матеріал із скловолокна та синтетичної смоли. Легка текстура чудово лежить у руці та забезпечує достатнє захоплення. Ніж має кліпсу, за допомогою якої легко закріпити на рюкзаку, сумці, підвісити до кишені або на поясі.
Повна довжина ножа досягає 20,3 сантиметра, довжина у закритому вигляді дорівнює 11,5 сантиметрам. Довжина леза становить 8,8 сантиметра, яке товщина дорівнює трьом міліметрам. Важить 110 грам.
Характеристики:
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | автомат |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | tanto |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 8Cr13MoV |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 108.4 г |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Колір | фіолетовий |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Особливості | кліпса |
| Поверхня клинка | BSW (Black Stonewash) |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 59-61 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 654 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00