Укр
Рус

Код товару: AR_3024205
кишеньковий (EDC), туристичний, складаний, Slip Joint, виїмка на лезі, Sandvik-14C28N, 86.4 г, дерево
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | Sandvik-14C28N |
| Загальна довжина | 178.2 мм |
| Довжина клинка | 75.1 мм |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 86.4 г |
| Довжина рукояті | 103.1 мм |
| Колір | дерево |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | дерево |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | Black |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 58-60 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 426 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00