Укр
Рус

Код товару: AR_3024239
Майстри, надихнувшись широко розповсюдженим в Південній Африці ножами, створили модель під назвою Kudu. Сталь 5Cr15MoV характеризується не тільки легкою заточкою, але і тривалим утриманням ріжучої кромки.
Замок типу Ratchet Lock призначений для жорсткої фіксації клинка в розкритому положенні. Щоб скласти ніж, вам доведеться із зусиллям потягнути за кільце і провернути клинок, долаючи опір насічок на п'яті.
Є також спрощена модель з замком Slip Joint.
Рукоять з міцного і жорсткого полімеру Zytel (Zy-Ex - його комерційна назва, розроблене маркетологами компанії Cold Steel), текстурована «під дерево». Декоративна накладка у вигляді рогу антилопи куду, яка і дала ім'я цьому ножу, знаходиться з одного боку рукоятки, а гравірування у вигляді силуету цієї антилопи нанесена безпосередньо на клинок.
Ніж Cold Steel Kudu є цілком універсальним ножем, який може використовуватися для щоденного носіння, на полюванні, риболовлі або в поході.
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Форма клинка | clip-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 5Cr15MoV |
| Загальна довжина | 254 мм |
| Довжина клинка | 108 мм |
| Товщина клинка | 2 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 77 г |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Матеріал рукояті | Zytel |
| Поверхня клинка | Satin Finish |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Гарантія | 3 місяці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
677 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00