Укр
Рус

Код товару: AR_3024227
Складаний ніж Victorinox Classic 5,8 см 0.6221.202G - з алюмінієвими накладками рукояті, 5 функцій, 58 мм. в складеному вигляді, колір персиковий.
| Вид ножа | швейцарський, багатофункціональний |
| Конструкція | складаний |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | нержавіюча |
| Загальна довжина | 98 мм |
| Довжина клинка | 40 мм |
| Товщина клинка | 6 мм |
| Країна виробник | Іспанія, Швейцарія |
| Вага | 17 г |
| Довжина рукояті | 58 мм |
| Колір | бірюзовий |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | анодований алюміній |
| Особливості | ножиці, плоска викрутка, пилка для нігтів, лезо, кільце для ключів |
| Поверхня клинка | plain |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Тип сталі | нержавіюча сталь |
| Гарантія | 10 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 782 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00