Укр
Рус








Код товару: AR_3000753
15.6", 1920х1080 (FullHD), VA, Intel Core i3 1305U (3.3-4.5 ГГц), 16 ГБ, SSD - 512 ГБ, Intel UHD Graphics, без операційної системи, 1.6 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | Dell Vostro |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, бізнес |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Тип матриці | VA |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i3 1305U (3.3-4.5 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 5 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, 1 х USB 2.0, USB Type-C, 1 х USB 3.2, LAN (RJ-45) |
| Операційна система | без операційної системи |
| Вага | 1.6 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Висота | 19 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ-45) |
| Ширина | 359 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
30 010 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00