Укр
Рус






Код товару: AR_3000328
15.6", 1920х1080 (FullHD), IPS, AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz), 8 ГБ, SSD - 256 ГБ, AMD Radeon 610M Graphics , DOS, 41 Втг, українська клавіатура, 1.59 кг, сріблястий
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, для навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 2 (3-е покоління) |
| Процесор | AMD Ryzen 5 7520U (2.8-4.3GHz) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | відсутні, розпаяна на МП |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, 2 x USB 3.0, Комбінований аудіороз'єм, USB Type-C |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.59 кг |
| Колір | сріблястий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | AMD Radeon 610M Graphics |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 10 |
| Ширина | 359.8 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
24 651 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00