Укр
Рус






Код товару: AR_3000377
Створено для співпраці завдяки камері з технологією HP True Vision
Надійний процесор Intel®
Цей пристрій має сертифікацію EPEAT® Gold та сертифікацію ENERGY STAR®
Гарантуючи продуктивність, приголомшливу графіку та надійніший зв'язок, процесори Intel® Core™ забезпечують реальні обчислення, на які ви можете розраховувати. Будьте впевнені, що ваш ПК впорається з будь-якими завданнями, незалежно від того, що ви робите і куди прямуєте.
Насолоджуйтеся яскравими зображеннями з ефектом занурення в програмах для творчості та іграх.
Використовуючи технологію DC Dimming, яка регулює яскравість за допомогою постійного струму, а не циклічного вмикання підсвічування, ми можемо усунути мерехтіння екрану для більш комфортного перегляду.
2 мільйони пікселів роблять зображення кришталево чистим, яскравим і соковитим. На дисплеї з роздільною здатністю 1920 x 1080 увесь ваш цифровий контент виглядатиме по-новому.
| Серія (модельний ряд) | HP 15 |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core 5 120U (1.4 - 5 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 802.11ax (2x2) |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, USB 3.1 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI 1.4b |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Особливості | TPM модуль |
| Вага | 1.59 кг |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | Intel Graphics |
| Веб-камера | 720p HD |
| Висота | 18.6 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Додаткові можливості | стереодинаміки, вбудований мікрофон |
| Ширина | 359.8 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
34 297 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00