Укр
Рус












Код товару: AR_3000475
Процесори Intel Core 13 покоління. Неперевершена продуктивність.
Нова гібридна архітектура Intel у поєднанні з сучасними функціями та технологіями відкриває найширші можливості в комп'ютерних іграх. Трансляція ігор, створення контенту і беззастережна перемога на полі бою - процесори Intel Core 13 покоління мають достатній запас обчислювальних ресурсів, щоб впоратися з будь-якими завданнями.
Насолоджуйся ігровим процесом завдяки технологіям ШІ
Випереджай суперників із рішенням Lenovo AI Engine+, оснащеним чипом LA1 AI, що дає змогу точно налаштовувати систему та покращувати твій ігровий досвід за допомогою численних датчиків. Спеціальний перемикач MUX NVIDIA Advanced Optimus зменшує затримку, оптимізує час автономної роботи та збільшує частоту кадрів. Smart Engine допоможе тобі залишатися непереможним і повністю розкрити твій ігровий потенціал.
Міцна конструкція, мінімалістичний дизайн
Ноутбук Lenovo LOQ 15IRX9 має міцний, практичний, елегантний корпус, а також фірмову ігрову панель введення-виведення в задній частині. Користувачам доступний широкий набір портів із легким доступом на пристрої з мінімалістичним дизайном. Ноутбук постачається з вбудованою камерою 1080P з електронною шторкою для більшої конфіденційності. Створений відповідно до суворих військових стандартів США MIL-STD 810H, цей ПК стане твоїм довговічним і міцним партнером у будь-якій грі.
Ергономічність і висока точність керування
Клавіатура Lenovo LOQ відкриє для тебе нові можливості для друку та ігор. Завдяки класичному тактильному дотику та ходу клавіш 1.5 мм ти насолоджуватимешся блискавично швидкою активацією та 100% захистом від помилкових спрацьовувань для неперевершеної точності керування. Повнорозмірні клавіші зі стрілками та цифровий блок допоможуть контролювати будь-яку ситуацію.
Ігрова аудіосистема Nahimic Audio by SteelSeries
Переходь на якісно новий рівень звучання з аудіосистемою Nahimic by SteelSeries, створеною спеціально для геймерів. Насолоджуйтеся неперевершеним 3D-звуком з ефектом занурення та високою якістю аудіозв'язку з іншими членами команди. Технології Nahimic дають змогу любителям комп'ютерних ігор легко і просто зводити і транслювати потокове аудіо на рівні професійних стримерів.
Нові можливості в іграх із програмою Lenovo Vantage
Lenovo Vantage дасть змогу оптимізувати налаштування пристрою, щоб розширити ваші можливості в комп'ютерних іграх. За допомогою цього універсального набору інструментів ви зможете відрегулювати та налаштувати ноутбук таким чином, щоб підняти його продуктивність на новий рівень. Використовуй панель моніторингу продуктивності в реальному часі, контроль розгону та регулювання швидкодії за допомогою штучного інтелекту для беззастережної перемоги на полях ігрових боїв.
| Серія (модельний ряд) | Lenovo LOQ |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Покоління процесора Intel | 13-th generation |
| Процесор | Intel Core i7-13650HX (2.6 - 4.9 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 14 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 512 ГБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 6 ГБ |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Інтерфейси та підключення | HDMI, Комбінований аудіороз'єм, LAN (RJ-45), 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen 1 |
| Операційна система | без операційної системи |
| Ємність аккумулятору | 60 Втг |
| Особливості | зарядка від USB, українська клавіатура, підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.38 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Веб-камера | 1080p FHD |
| Висота | 23.9 мм |
| Глибина | 258.7 мм |
| Заявлений час роботи (годин) | 4 |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Ширина | 359.86 мм |
| Яскравість | 300nits |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
58 197 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00