Укр
Рус












Код товару: AR_3000531
14", 1920x1200 (WUXGA), IPS, 400nits, Intel Core Ultra 5 225U (1.3 - 4.8 ГГц), 32 ГБ, SSD - 1 ТБ, Intel Arc Graphics, Windows 11 Pro, 57 Втг, сканер відбитків пальців, зарядка від USB, українська клавіатура, 1.38 кг, чорний
| Серія (модельний ряд) | Lenovo ThinkPad |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання, бізнес, портативні |
| Діагональ дисплея | 14" |
| Роздільна здатність | 1920x1200 (WUXGA) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 15-th generation |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 225U (1.3 - 4.8 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6Е (802.11aх), Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси та підключення | 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI, Комбінований аудіороз'єм, Smart Card, 2 х Thunderbolt 4, LAN (RJ-45) |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 57 Втг |
| Особливості | українська клавіатура, сканер відбитків пальців, зарядка від USB |
| Вага | 1.38 кг |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 3 cell |
| Аудіосистема | Dolby Audio |
| Відеокарта | Intel Arc Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera 5 MP |
| Висота | 16.13 мм |
| Глибина | 223.7 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Заявлений час роботи (годин) | 12 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Ширина | 315.9 мм |
| Яскравість | 400nits |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
99 365 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00