Укр
Рус












Код товару: AR_3000385
| Серія (модельний ряд) | Thunderobot RS |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Роздільна здатність | 2560x1600 (WQXGA) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Покоління процесора AMD | Zen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 9 9850HX (5.1 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 12 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 1 ТБ |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Об'єм вбудованої відеопам'яті | 12 ГБ |
| Бездротові технології | Wi-Fi 6 (802.11aх), Bluetooth 5.2 |
| Інтерфейси та підключення | mini DisplayPort, Комбінований аудіороз'єм, HDMI 2.1, 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 3 x USB 3.2 Gen 1 |
| Операційна система | DOS |
| Ємність аккумулятору | 80 Втг |
| Особливості | гніздо для замка Kensington, підсвічування клавіатури |
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | бірюзовий |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Веб-камера | 720p HD |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Висота | 29.8 мм |
| Глибина | 259.8 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Ширина | 357 мм |
| Яскравість | 500nits |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
107 180 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00